Video

Yatta Parti Havasında Doğum Günü Paketleri

Haftalık Fiyat (TL) Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Aylık Fiyat (TL) Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Yapım Yılı 2014
Boy (m) 19
Gövde Fiberglass
Kişi Sayısı 14
Kabin Sayısı 2
Kaptan Evet
   


Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi aşağıdadır.

Yatta Parti Havasında Doğum Günü Paketleri

Yatta Parti Havasında Doğum Günü Paketlerimiz'de

Parti Havasında doğum günü de olur mu demeyin, o kadar da güzel olur ki! Bir de Boğaz'da olursa, bir de köprüler kurulursa arada, muhteşem olur üstelik. Çünkü köprüler birleştirir, köprüler kavuşturur, köprüler buluşturur. Tıpkı Boğaz Köprüsü'nün Asya ile Avrupa'yı buluşturduğu gibi; tıpkı iki aşık kalbin arasında kurulan köprü gibi.

Boğaz Köprüsü tüm güzelliğiyle özel anlara fon olarak katılabilir elbette. Ama biz, sizin için hazırladığımız Parti Havasında doğum günü Organizasyonu senaryosunda, Boğaz Köprüsü'nü bir fon olmaktan çıkarıp, repliği olan mükemmel bir oyuncu haline getirdik. Bu senaryoda köprü adeta dile geliyor ve sizin yüreğinizden geçen sözleri renkli yazılarla Boğaz'ın romantik ortamına ve elbette sevdiğinize aktarıyor. Bu muhteşem tablodan büyülenmemek mümkün mü? Üstelik bu senaryo, sadece doğum günü için değil; mutlu ve özel bir haberi vermek, bir duyguyu anlatmak isteyen ya da sadece sevdiğini söylemek isteyen herkese hitap ediyor. Düşünsenize; sevdiğinize Boğaz Köprüsü aracılığıyla “seni seviyorum” diyorsunuz, ya da “iyi ki doğdun” diyorsunuz, ya da “bebeğimiz yola çıktı, geliyor” diyorsunuz. Ne kadar heyecan verici değil mi.

Diğer Paketlerimiz!

Sürpriz Paketlerimiz

SÜRPRİZLER

Rüyalarınız Gerçekleşiyor

KUMSALDA EVLİLİK TEKLİFİ

Yaz ya da kış farketmeksizin Ona olan aşkınızı kumsalda evlilik teklifi ile taçlandırmak ve bu çok özel ve belki de hayatınızın dönüm noktalarından biri olarak nitelendirebileceğiniz olaya deniz, kumsal ve yıldızlar da tanıklık etsin ister misiniz?

DRONE İLE EVLİLİK TEKLİFİ

İstanbulun havadan eşsiz manzarası eşliğinde , yüzük kutunuz avuçlarınızın içine Drone tarafından bırakılsın istemez misiniz ?