KIZ KULESİ EVLİLİK TEKLİFİ

Ekonomik Paket  2.250 TL
Normal Paket 3.500 TL
Vip Paket 9.250 TL


Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi aşağıdadır.

Hayaliniz Kız Kulesi’nde evlilik teklifi mi? İki kıtanın ortası, mavi gözlü kızın gamzesi, nice efsanelerin konusu, Kız Kulesi'nde hayatınız boyunca unutamayacağınız en özel anlarınızı Etkili Yatçılık Organizasyon farkıyla yaşayın. Boğazın ortasında, dört bir yanınız muhteşem İstanbul silueti ile Bizans ve Osmanlının gözbebeği kız kulesi tarihine sizin de adınızı yazmak için tüm hazırlıklarımızı yaptık. İster özel yatımız ile boğazın kadim sularına mesajınızı yazalım isterseniz de baş başa ve sadece size özel anlarınızı Kız Kulesi'nin tarihine ekleyelim.Boğaz’ın ortasında yemek keyfi sadece İstanbul’un İmzası Kızkulesi’nde..Evet Kız Kulesi İstanbul’un imzasıdır.

Kız kulesi nde Evlenme tekliflerinin, doğum günlerinin Evlilik yıl dönümü kutlamanın en romantik mekanıdır. İki kıtanın kesiştiği noktada, dünyada bir eşi daha olmayan konuma ve 2500 yıllık gizemli bir tarihe sahip Kızkulesi’nin restoranında, özel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Sonrasında vip yatlarımızdan bir tanesi ile ister evlilik teklifi, isterse doğum günü organizasyonlarınız için Etkili Yat ve Organizasyon bir yolculuğa çıkarsınız.Dünya mutfağının seçme lezzetlerinden oluşan mönülerini, mistik ambiyansına uygun klasikleşmiş nostaljik canlı müziği eşliğinde kendinizden geçeceksiniz. İsterseniz Kule Barı kapatıp, son derece romantik bir süsleme eşliğinde sevdiğinizle baş başa çok özel bir akşam yemeğini ve sürprizlerinizi buluşturabilirsiniz… En kapsamlı kız kulesi evlenme teklifi organizasyonları ve size özel fiyatlarımızla en güzel anılarınızı hazırlamak için Etkili Yat ve Organizasyonda buluşalım.

Diğer Paketlerimiz!

Sürpriz Paketlerimiz

SÜRPRİZLER

Rüyalarınız Gerçekleşiyor

KUMSALDA EVLİLİK TEKLİFİ

Yaz ya da kış farketmeksizin Ona olan aşkınızı kumsalda evlilik teklifi ile taçlandırmak ve bu çok özel ve belki de hayatınızın dönüm noktalarından biri olarak nitelendirebileceğiniz olaya deniz, kumsal ve yıldızlar da tanıklık etsin ister misiniz?

DRONE İLE EVLİLİK TEKLİFİ

İstanbulun havadan eşsiz manzarası eşliğinde , yüzük kutunuz avuçlarınızın içine Drone tarafından bırakılsın istemez misiniz ?