Video

Çırağan Sarayında Doğum Günü Paketleri

Ekonomik Paket  Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Normal Paket Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Vip Paket Detaylı Bilgi İçin Arayın !

 


Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi aşağıdadır.

Çırağan Sarayında Doğum Günü Paketleri

Çırağan Sarayı Doğum Günü Paketlerimiz'de
İster doğum günü, ister doğum günü, isterse sevdiğinizle başbaşa güzel bir akşam yemeği için seçeneklerden bir tanesidir. Çırağan Sarayı İstanbul’un en önemli mekânlarından biridir, bir simgedir.  Boğazın en güzel yerinde konumlu muhteşem manzarası ve ihtişamı ile geçmişle geleceğe kurulan köprüdür. Saray içinde Tuğra Restoran hizmet vermektedir.

Çırağan Sarayı’nda bir akşam yemeğiyle başlayan gece, sürpriz bir şekilde yata davet edilmenizle ve  Saray’dan Boğaz’a uzanan sürprizlerle devam etmektedir. Doğum günü ve doğum günü sürprizleriniz için Boğaz’ın en iyi mutfağına sahip Çırağan Sarayı Tuğra Restoran’ı başlangıç olarak seçebilirsiniz. 

Diğer Paketlerimiz!

Sürpriz Paketlerimiz

SÜRPRİZLER

Rüyalarınız Gerçekleşiyor

KUMSALDA EVLİLİK TEKLİFİ

Yaz ya da kış farketmeksizin Ona olan aşkınızı kumsalda evlilik teklifi ile taçlandırmak ve bu çok özel ve belki de hayatınızın dönüm noktalarından biri olarak nitelendirebileceğiniz olaya deniz, kumsal ve yıldızlar da tanıklık etsin ister misiniz?

DRONE İLE EVLİLİK TEKLİFİ

İstanbulun havadan eşsiz manzarası eşliğinde , yüzük kutunuz avuçlarınızın içine Drone tarafından bırakılsın istemez misiniz ?