Video

YATTA EVLİLİK TEKLİFİ SÜRPRİZİ

Haftalık Fiyat (TL) Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Aylık Fiyat (TL) Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Yapım Yılı 2014
Boy (m) 19
Gövde Fiberglass
Kişi Sayısı 14
Kabin Sayısı 2
Kaptan Evet
   


Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi aşağıdadır.

Yatta gerçekleşen evlilik teklifi ve doğum günü organizasyonları bazen yatın içinde, bazen de yata binmeden önce başlayabilmektedir. Yata binmeden önce açılan bir afişle gelen evlilik teklifi ve sonrasında başlayan bir boğaz turu gibi.

Yatta gerçekleşen evlilik teklifi ve doğum günü organizasyonları bazen yatın içinde,
 
 Veya yata bindikten sonra, yatta gizlenen arkadaşlarınızın sürpriz bir şekilde pasta ile çıkmaları ile sürpriz bir doğum günü organizasyonu gibi. İstanbul’a, Boğaza, Boğaziçi’ne hayran olanlar için yat turu ve lazerle gerçekleşen sürpriz evlilik teklifleri ve sürpriz doğum günleri özellikle tavsiye ettiğimiz organizasyonlardır. Yansıtılan lazer cihazının gücü ve renkli oluşu bu sürprizi çok daha şaşırtıcı kılmaktadır.
 
Profesyonel bir ekip tarafından alınan hizmet ile tekrarı mümkün olmayan bu anı ölümsüz kılmak tabi ki mümkün. Aşağıda bizim hazırlamış olduğumuz bazı evlilik teklifi veya doğum günü paketlerini bulabilirsiniz. Bu paketler haricinde sizde sizin için önemli olan konularda istediğiniz değişiklikleri yapabilir, sadece size özel bir hayalin gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz. Etkili Yat ve Organizasyonda hayalleriniz gerçeğe dönüşür.

Diğer Paketlerimiz!

Sürpriz Paketlerimiz

SÜRPRİZLER

Rüyalarınız Gerçekleşiyor

KUMSALDA EVLİLİK TEKLİFİ

Yaz ya da kış farketmeksizin Ona olan aşkınızı kumsalda evlilik teklifi ile taçlandırmak ve bu çok özel ve belki de hayatınızın dönüm noktalarından biri olarak nitelendirebileceğiniz olaya deniz, kumsal ve yıldızlar da tanıklık etsin ister misiniz?

DRONE İLE EVLİLİK TEKLİFİ

İstanbulun havadan eşsiz manzarası eşliğinde , yüzük kutunuz avuçlarınızın içine Drone tarafından bırakılsın istemez misiniz ?