Villada Parti Ortamında Doğum Günü Paketleri

Ekonomik Paket  Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Normal Paket Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Vip Paket Detaylı Bilgi İçin Arayın !

 


Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi aşağıdadır.

Villada Parti Ortamında Doğum Günü Paketleri

Villada Parti Ortamında Doğum Günü Paketleri'mizde 

Bugüne kadar içinizdeki romantik kişiliğe hiç fırsat tanıdınız mı? Belki de hayatınızın aşkından ilk randevunuzu nasıl kopardığınızı bile hatırlamıyorsunuz...

İstanbul'un en güzel doğum günü mekanlarını seçiyor; ışıltılar, pırıltılar, kristaller, mumlar, balonlar ve kalplerle süslüyoruz. Muhteşem bir müzik, ortamın romantizm dozunu yıldızlara kadar yükseltirken, harika bir akşam yemeğinde özel bir garson bütün akşam sadece size hizmet ediyor. Seçtiğiniz paketin kapsamına göre biz bütün detayları düşünerek hazırlığımızı önceden yapıyoruz. Size sadece sevdiğinizin gözlerine bakmak, müziğin ritmini hissetmek, nefis yiyecekler ve içecekler eşliğinde anın tadını çıkarmak ve sevdiğinize  doğum günün kutlu olsun” demek kalıyor. 

Diğer Paketlerimiz!

Sürpriz Paketlerimiz

SÜRPRİZLER

Rüyalarınız Gerçekleşiyor

KUMSALDA EVLİLİK TEKLİFİ

Yaz ya da kış farketmeksizin Ona olan aşkınızı kumsalda evlilik teklifi ile taçlandırmak ve bu çok özel ve belki de hayatınızın dönüm noktalarından biri olarak nitelendirebileceğiniz olaya deniz, kumsal ve yıldızlar da tanıklık etsin ister misiniz?

DRONE İLE EVLİLİK TEKLİFİ

İstanbulun havadan eşsiz manzarası eşliğinde , yüzük kutunuz avuçlarınızın içine Drone tarafından bırakılsın istemez misiniz ?