Sinemada Evlilik Teklifi Paketleri

Ekonomik Paket  Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Normal Paket Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Vip Paket Detaylı Bilgi İçin Arayın !

 


Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi aşağıdadır.

Sinemada film gibi evlilik teklifi tabi ki başrol de siz varsınız

Sinemada Evlilik Teklifi Paketlerimiz'de

Gerçekten sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sinema da gerçekleştirilen evlilik teklifi organizasyonları 2 farklı tipte gerçekleşebilir. Birincisi sinema salonu kapatılmadan normal seyircilerle birlikte bir film izlerken, filmin başında, ortasında veya sonunda yapılan evlilik teklifleridir. Son dönemde foto klip hazırlatarak yapılan teklifler o kadar arttı ki, seyirciler sürekli aynı tarz teklifler karşısında rahatsız olmaya başladılar. Onlar da haklı hem film izlemeye geliyorlar hem de her hafta aynı şeyleri izlemek zorunda kalıyorlar. O yüzden grup sinemaların çoğunda salon kapama olmadan bu tip sinemada evlilik teklifi organizasyonlarına izin verilmemektedir. Tabi yeni fikirler yeni düşünceler ve sinema tekniği ile sinemanın ruhuna özüne uygun olan evlilik teklifleri istisna tutulabilir. 

İkinci tip evlilik teklifi ise salon kapama şeklinde yapılan tekliflerdir. Bu tip salon kapama şeklinde yapılan evlilik tekliflerinde, çok farklı , çok etkileyici evlilik teklifi organizasyonları yapılabilir. Salon da , sinema da , size ait olduğu için hayalleriniz sizi nereye götürürse gitmekte serbestsiniz. 

Diğer Paketlerimiz!

Sürpriz Paketlerimiz

SÜRPRİZLER

Rüyalarınız Gerçekleşiyor

KUMSALDA EVLİLİK TEKLİFİ

Yaz ya da kış farketmeksizin Ona olan aşkınızı kumsalda evlilik teklifi ile taçlandırmak ve bu çok özel ve belki de hayatınızın dönüm noktalarından biri olarak nitelendirebileceğiniz olaya deniz, kumsal ve yıldızlar da tanıklık etsin ister misiniz?

DRONE İLE EVLİLİK TEKLİFİ

İstanbulun havadan eşsiz manzarası eşliğinde , yüzük kutunuz avuçlarınızın içine Drone tarafından bırakılsın istemez misiniz ?