Video

Romantik Doğum Günü Paketleri

Ekonomik Paket  Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Normal Paket Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Vip Paket Detaylı Bilgi İçin Arayın !

 


Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi aşağıdadır.

Romantik Doğum Günü Paketleri

Romantik Doğum Günü Paketlerimiz'de
Bugüne kadar içinizdeki romantik kişiliğe hiç fırsat tanıdınız mı? Belki de hayatınızın aşkından ilk randevunuzu nasıl kopardığınızı bile hatırlamıyorsunuz...

Öyle romantik bir doğum günü hazırlayın ki O'na; sürprizin güzelliğine mi şaşırsın, derinlerinizde saklı romantik kişiliğe mi hayret etsin, yoksa beklemediği anda gelen Doğum Günüyle havalara mı uçsun bilemesin! Sözcükler kifayetsiz kalsın, ayakları yerden kesilsin "İyi ki varsın” deyin. Düşünmesi bile heyecan verici geliyorsa; size sunduğumuz romantik Doğum Günü paketlerinden birini seçerek bu muhteşem hayali gerçekleştirebilir, kendinizi ve sevgilinizi romantik bir aşk masalının baş rollerinde bulabilirsiniz.

İstanbul'un en güzel doğum günü mekanlarını seçiyor; ışıltılar, pırıltılar, kristaller, mumlar, balonlar ve kalplerle süslüyoruz. Muhteşem bir müzik, ortamın romantizm dozunu yıldızlara kadar yükseltirken, harika bir akşam yemeğinde özel bir garson bütün akşam sadece size hizmet ediyor. Seçtiğiniz paketin kapsamına göre biz bütün detayları düşünerek hazırlığımızı önceden yapıyoruz. Size sadece sevdiğinizin gözlerine bakmak, müziğin ritmini hissetmek, nefis yiyecekler ve içecekler eşliğinde anın tadını çıkarmak ve sevdiğinizle yeni çıkacağınız yolculuğa doğru ilk adımı atmak için İyi ki varsın” demek kalıyor. 

Diğer Paketlerimiz!

Sürpriz Paketlerimiz

SÜRPRİZLER

Rüyalarınız Gerçekleşiyor

KUMSALDA EVLİLİK TEKLİFİ

Yaz ya da kış farketmeksizin Ona olan aşkınızı kumsalda evlilik teklifi ile taçlandırmak ve bu çok özel ve belki de hayatınızın dönüm noktalarından biri olarak nitelendirebileceğiniz olaya deniz, kumsal ve yıldızlar da tanıklık etsin ister misiniz?

DRONE İLE EVLİLİK TEKLİFİ

İstanbulun havadan eşsiz manzarası eşliğinde , yüzük kutunuz avuçlarınızın içine Drone tarafından bırakılsın istemez misiniz ?