Radisson Blue Hotelde Başbaşa Doğum Günü

Ekonomik Paket  Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Normal Paket Detaylı Bilgi İçin Arayın !
Vip Paket Detaylı Bilgi İçin Arayın !


Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi aşağıdadır.

Radisson Blue Hotelde Başbaşa Doğum Günü

Radisson Blue Hotelde Doğum Günü Paketlerimiz'de
Radisson Blue Hotelde doğum günü de olur mu demeyin, o kadar da güzel olur ki!

Tüm güzelliğiyle özel anlara fon olarak katılabilir elbette. Ama biz, sizin için hazırladığımız Radisson Blue Hotelde doğum günü Organizasyonu senaryosunda, bir fon olomaktan çıkarıp, repliği lan mükemmel bir oyuncu haline getirdik. Bu senaryoda köprü adeta dile geliyor ve sizin yüreğinizden geçen sözleri renkli yazılarla Boğaz'ın romantik ortamına ve elbette sevdiğinize aktarıyor. Bu muhteşem tablodan büyülenmemek mümkün mü? Üstelik bu senaryo, sadece doğum günü için değil; mutlu ve özel bir haberi vermek, bir duyguyu anlatmak isteyen ya da sadece sevdiğini söylemek isteyen herkese hitap ediyor. Düşünsenize; sevdiğinize  “seni seviyorum” diyorsunuz, ya da “iyi ki doğdun” diyorsunuz, ya da “bebeğimiz yola çıktı, geliyor” diyorsunuz. Ne kadar heyecan verici değil mi.

Diğer Paketlerimiz!

Sürpriz Paketlerimiz

SÜRPRİZLER

Rüyalarınız Gerçekleşiyor

KUMSALDA EVLİLİK TEKLİFİ

Yaz ya da kış farketmeksizin Ona olan aşkınızı kumsalda evlilik teklifi ile taçlandırmak ve bu çok özel ve belki de hayatınızın dönüm noktalarından biri olarak nitelendirebileceğiniz olaya deniz, kumsal ve yıldızlar da tanıklık etsin ister misiniz?

DRONE İLE EVLİLİK TEKLİFİ

İstanbulun havadan eşsiz manzarası eşliğinde , yüzük kutunuz avuçlarınızın içine Drone tarafından bırakılsın istemez misiniz ?